Kullanım Koşulları

Kullanıcı hayatadair.org’u ziyaret ederek kullanım koşullarını okuyup anladığını ve kabul ettiğini belirtmiş olur. hayatadair.org ziyaretçi ve kullanıcılarına ihbar etmeden kullanım koşullarını güncelleme haklını saklı tutar. Kullanım koşullarının yeni versiyonuna ulaşmanız için ihtiyaç duyulan bağlantı menüler halinde her vakit için ana sayfada yer almaktadır.

hayatadair’in fikir, makale, altyapı genel olarak telif ve öteki her türlü hakları kendisine aittir. Kullanıcılar, ziyaretçiler ve diğer üçüncü taraf şirket ve uygulamalar hayatadair.org’da sunulan içeriğe yönelik herhangi bir hak iddia edemez.

Kullanıcı hayatadair.org’da yer almış makaleleri hayatadair.org’dan yazılı izin alarak ve açıkça kaynak göstererek, içerisinde herhangi bir editleme yapmadan kullanabilir. İçerikten faydalanmak isteyen ziyaretçi ve kullanıcı, internet ve başka dijital mecralardaki kullanımlarda hayatadair.org’a aktif bağlantı paylaşacağını kabul eder. Kullanıcı hayatadair.org’da yer alan makaleyi internet ortamları dahil olmak üzere baskılı materyaller, DVD, CD, PDF gibi herhangi bir ortamda ticari amaç güdecek biçimde kullanamaz. hayatadair.org yöneticileri ve kullanıcıları tarafından oluşturulmayan, başka mecralardan elde edilen içerik bu hükmün kapsamı dışındadır.

hayatadair.org kullanıcılarına sunmuş olduğu ve kendisi tarafından üretilmeyen içeriklerde nereden alındığını ve kim tarafından yazıldığını referans göstererek kullanmaktadır. hayatadair.org’da paylaşılan ve üçüncü şirket ve şahıslar tarafınca üretilmiş içeriğe dair hayatadair.org’un hiçbir sorumluluk taşımamaktadır. Olası bir içerikte telif hakkı ihlali olması halinde hayatadair.org’a yapılacak taleplerde içerik araştırmalar yapıldıktan sonra en az 7 iş günü içerisinde yayından kaldırılacaktır.

hayatadair.org yasalara ve genel terbiye kurallarına uygun içerik yayınlamaktadır. Web sitemizde paylaşılan yasalara veya terbiye kurallarına aykırılık olması halinde hayatadair.org’a yapılacak taleplerde içerik en az 7 iş günü içerisinde içerik yayından kaldırılacak ve ya düzenlenecektir. Bunlarla birlikte hayatadair.org’da kaleme alınan içerikteki her türlü eksiklik ve hatadan, kullanıcının dolaylı yahut direkt uğrayabileceği her türlü maddi ve manevi zarardan hayatadair.org sorumlu tutulamadığı gibi hakta talep edilemez.

Kullanıcıları hayatadair.org üzerinde içerik oluşturabilir ve bunları yayınlayabilirler. Kullanıcılar, hazırlayıp yayınladıkları makalelerden şahsen sorumlu tutulmaktadırlar, hayatadair.org bu tarz içeriklerden dolayı sorumlu tutulamaz. hayatadair.org kullanıcılarınca kayıt altına alınacak içerik üzerinde değişiklik yapmak, yayınlamak ya da yayından kaldırmak da dahil olmak üzere her türlü tasarrufta bulunabilir. Kullanıcılar hayatadair.org üzerinde oluşturdukları ve yayınladıkları içerik üzerinde hiçbir hak iddia edemez.

hayatadair.org kullanıcının bilgisayarına virüs, truva atı ve diğer her türlü kötü niyetli programın bulaşmasından kaynaklanacak bir zarardan asla sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı hayatadair.org’a ve resmi Twitter, İnstagram, Facebook ve sosyal medya mecralarındaki sayfalarına gönderilmiş olduğu yorum ve paylaştığı içerikten ve diğer her türlü davranışından mesuldür. Kullanıcı bu sayfada hali hazırda bulunan kullanım koşullarına, yasal düzenlemelere ve terbiye kaidelerine uygun davranacağını beyan eder. hayatadair.org uygun görmediği yorum ve diğer her türlü içeriği kullanıcısına haber vermeden yayından kaldırma hakkına sahiptir.

hayatadair.org kişisel olmayan bir takım kullanıcı bilgilerini sisteminde otomatikman toplamaktadır. Bu bilgiler sistem ve altyapının geliştirilmesi için istatistiksel veri olarak veri tabanınında saklar ve kullanma hakkına sahiptir. Ziyaretçinin ve üyelerin haberi olmadan kendisiyle alakalı kişisel data toplanmamaktadır.

hayatadair.org’un eksiksiz ve hatasız çalışması için internet tarayıcınızın çerezleri kabul etmesi gerekmektedir. Herhangi bir plaformun bilgisayarınıza çerez kaydı yapıp yapmamasına izin vermek sizin tercihinizdedir.

hayatadair.org sayfalarında öteki sitelere bağlantı verilebilir. Başka bir internet platformuna bağlantı verilmesi bu sitedeki içeriğin onaylandığı ya da bu içerikten sorumlu olunduğu anlamına hiçbir şekilde gelmez.

Kullanıcılar, burada yer verilen hükümlerin mobil platformlar dahil olmak üzere hayatadair.org’un faaliyet gösterdiği ve göstereceği her türlü mecrada geçerli olacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Kayıt olmak için aşağıdaki formları doldurun

*Web sitemize kaydolarak Şartlar ve Koşulları kabul etmiş sayılırsınız.Gizlilik Politikası.

Şifremi Sıfırla

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.